Komentowana treść: Wywiad z Trevorem Dickinsonem
[#61] Re: Wywiad z Trevorem Dickinsonem

@1989, post #58

MorphOS nie jest nową Amigą.
[#62] Re: Wywiad z Trevorem Dickinsonem

@recedent, post #19

Daremne żale próżny trud kolego. Kolejna wojenka podjazdowa :( Szkoda gadać, jak tak dalej pójdzie to naprawdę ucieknę na Atari.
[#63] Re: Wywiad z Trevorem Dickinsonem

@Ender, post #62

Uciekać na Atari z powodu chamstwa pojawiającgo się na portalach? Ha... jeszcze tego by brakowało. Bawię się Amigą bo mam ją już tyle czasu, a i przedtem za nim stałem się jej posiadaczem to miałem z nią kontakt.
Środowisko Amigi zawsze kłóciło sięmiędzy sobą, tylko teraz ociera się to już o groteskę. Można się zniechęcić - fakt. Stać mniej aktywnym, mniej robić dla środowiska, ale żeby odpuścić sobie używanie ulubionej Amigi ze swoim systemem to już przesada. :)

A co do wywiadu - nihil novi.
[#64] Re: Wywiad z Trevorem Dickinsonem

@Deftronic/..., post #63

Stać mniej aktywnym, mniej robić dla środowiska, ale żeby odpuścić sobie używanie ulubionej Amigi ze swoim systemem to już przesada.
Masz rację, dlatego chyba ograniczę wypowiedzi na forach i będę się rozkoszował gierkami na moja A500+.
[#65] Re: Wywiad z Trevorem Dickinsonem

@G. Kraszewski, post #61

MorphOS nie jest nową Amigą.


jezeli nie nowa Amiga, to nowym systemem, jakby Amigowym ?

O ile dobrze zrozumialem, to MorphOS jest systemem dzialajacym natywnie na sprzecie MacG4, nie jest zadna proteza do MacOS X czy Linuksa i nie jest potrzebny zaden inny system, wystarczy goly sprzet macG4 (np:mini) z karta gfx ATI ?.

Moim zdaniem, rozsadnie. Zastanawiam sie jeszcze, jaka jest strategia rozwoju MorphOS, zeby system nie skonczyl sie na macG4 ?. Rozumiem, ze chodzi o wspieranie sprzetu PPC, ktory rokuje tzn. jest dostepny, dziala i moze liczyc na zainteresowanie.

ps. zaczalem wlasnie przegladac sdk, na pierwszy rzut oka rzuca sie porzadek, jak dla mnie to najlepsze amigowe sdk jakie widzialem, az milo:). ciekawe, czy w systemie jest podobny porzadek i co wazne, czy dziala stabilnie na tych makowkach.
[#66] Re: Wywiad z Trevorem Dickinsonem

@1989, post #65

To nie jest miejsce na tego typu dyskusje. Proszę przenieść się na forum.

Ostrzegam też tych, którzy odpowiedzą na ten post.
[#67] Re: Wywiad z Trevorem Dickinsonem

@1989, post #65

Kontynuuję na forum:

http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=4&t=19989
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem